Recenze EVOLVEO

Evolveo WK29W

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Marie Tumova

Přidáno: 22. února 2024

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Klávesnice je malá, krásná a přesně takovou potrebuji

Klávesnice je úplně na nic, protože zdvojuje písmena nebo je vynechává a nejde na ní správně napsat ani "ahoj". A to nemluvím o tom, že český návod vůbec neodpovídá skutečnosti a spárování jsem si musela vygooglit na diskuzních forech. Pro spárování je nutné vytukat na klávesnici PIN z počítače a ZMÁČKNOUT ENTER. Pak už se kod nikdy neobjeví a je naopak nutné vytukat jakykoliv pin do počítače, klidně "1234" a ten pak v zápětí vytukat na klávesnici a dát ENTER. Vůbec nechápu, že takový zmetek může mít tak dobré hodnocení na Heurece, když na jiných hodnoceních píší uživatele přesně to, co já - spárování na tužku a zdvojuje písmena.

děkujeme za Vaši recenzi a sdílení Vašich zkušeností.
Mrzí nás, že máte se zakoupenou klávesnicí potíže. Dle Vašeho popisu se bude jednat o vadný kus, doporučuji Vám přistoupit k reklamaci klávesnice / k vrácení klávesnice během 14-denní lhůty pro vrácení.
V případě potřeby se na nás můžete obrátit prostřednictvím naší technické podpory [email protected] , kde s Vámi vyřešíme vzniklou situaci k Vaší plné spokojenosti.

Přidáno: 21. února 2024

(naposledy upraveno 21. února 2024)

• Super chytá signál

Evolveo Pulse 400W EP400PP12B

Evolveo Pulse 400W EP400PP12B

Ověřený zákazník Alza.cz Radek

Přidáno: 20. února 2024

(naposledy upraveno 20. února 2024)

Evolveo MG648

Evolveo MG648

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 20. února 2024

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Myš funguje, jak má; syn s ní hraje Fortnite a vše reaguje podle očekávání a jeho nároků

Evolveo Jade 3 LTE

Evolveo Jade 3 LTE

Ověřený zákazník Alza.cz Jirkab

Ok

Ověřený zákazník EVOLVEO Vlastik.cb

Přidáno: 19. února 2024

Zakoupeno v EVOLVEO

Kvalita zboží je na úrovni,tedy velmi dobrá.

Evolveo WK32BG

Evolveo Detective POE8 SMART

Evolveo Detective POE8 SMART

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Miroslav Slouka

Přidáno: 15. února 2024

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Nevím, zda to bylo jen mojí chybou nebo špatným popisem produktu, až po jeho zakoupení jsem zjistil, že není vhodný pro moje použití. Nikde jsem se nedočetl, že nedokáže pracovat samostatně, že je jen dodatečnou kamerou pro nahrávací zařízení.

Reakce značky EVOLVEO

přímo v popisu produktu je uvedeno, že kameru lze spárovat s NVR kamerovými systémy EVOLVEO Detective řady SMART. Kameru lze použít i samostatně s jakýmkoliv kamerovým systémem, který podporuje standart ONVIF.
Pokud zařízení nesplňuje Vaše požadavky, doporučuji Vám jej vrátit během 14-denní lhůty prodejci.

Evolveo BoneSwim MP3 16GB

Evolveo BoneSwim MP3 16GB

Ověřený zákazník EVOLVEO Ověřený zákazník

Přidáno: 13. února 2024

(naposledy upraveno 13. února 2024)

Špatný zvuk sluchatek

Reakce obchodu EVOLVEO

děkujeme za Vaši recenzi a sdílení Vašich zkušeností.
Mrzí nás, že zakoupené zařízení nesplnilo Vaše očekávání. Pokud nejste se zařízením spokojeni, můžete jej během 14-denní lhůty vrátit.
V případě potřeby se můžete obrátit na naši technickou podporu [email protected] , kde s Vámi vzniklou situaci dořešíme k Vaší spokojenosti.

EVOLVEO StrongPhone Z6

Evolveo StrongVision MINI 4G

Evolveo StrongVision MINI 4G

Ověřený zákazník EVOLVEO Jarda

Přidáno: 10. února 2024

(naposledy upraveno 10. února 2024)

• Pěkný obraz
  • Seká se
  • Necitlivé pohybové čidlo
  • Zastaralý systém napájení na tužkové baterie

Ta fotopast ostatně jako všechna Evolvea fotopasti je tragedia. Nechápu, že se vůbec vyplatí toto dovážet a zkoušet to prodávat. Fotopast má absolutně necitlivý pir senzor i při nastavenéé na nejvyšší citlivost, po cca třech dnech se uspí a nejde probudit, živý náhled vypadává nebo se spojení nenaváže a to i v místech kde je signál plný počet čárek na mobilu. Napájení historickým AA tužkovým článkem namísto moderní li ion aku baterie. Zkoušel jsem hodně fotopastí a vesměs je to předražený polofunkční a nebo nefunkční brak. Nejlépe se mi osvědčila kamera kde se záznam aktivuje pohybem v obraze, to je 100% spolehlivé , neseká se to a obraz je o 200% kvalitnější jak z těch fotopastí. Taková kamera ale vyžaduje externí baterii, takže je montáž někde v lese trochu složitější.

Reakce obchodu EVOLVEO

děkujeme za Vaši recenzi a sdílení Vašich zkušeností.
Mrzí nás, že máte s provozem fotopasti potíže. Dle Vašeho popisu se nejspíše bude jednat o vadný kus. Doporučuji Vám přistoupit k reklamaci fotopasti. Pokud byste měl jakýkoli dotaz, obraťte se na nás prosím prostřednictvím technické podpory [email protected] . Jistě se nám podaří dořešit vzniklou situaci k Vaší plné spokojenosti.
V nabídce máme i fotopasti, které jsou napájené Li-Ion bateriemi. Avšak Vámi zakoupený model fotopasti má napájení řešeno pomocí tužkových AA baterií. Fotopast je také možné napájet pomocí 12V externího zdroje.

Anonym Anonym

Přidáno: 10. února 2024

(naposledy upraveno 29. února 2024)

• Dobře fotí, jinak nic
  • Nízká cena
  • Není spolehlivá.
  • Přestává komunikovat a posílat fotky.
  • Raději si připlatit a koupit spolehlivější od jiného výrobce

Po pár dnech přestane komunikovat a posílat fotky. Přestane reagovat na sms příkazy. Musí se restartovat. Již jsem jednou reklamoval, fotopast mi byla vrácena s tím, že se závada neprojevila. Poté jsem kontaktoval servis a provedl servisem doporučené kroky- formát karty v pasti, reinstalace fw. Nic nepomohlo, past přestane cca po třech dnech komunikovat. A to je umístěna na místě s dobrým telefonním a intenetovým připojením a napájena
z externího 12V zdroje 11,2Ah.
Tuto past rozhodně nedoporučuji.

Fotopast jsem reklamoval. Byla mi zaslána nová. Stejný problém. Nekomunikuje neposílá fotky.

děkujeme za Vaši recenzi a sdílení Vašich zkušeností.
Mrzí nás, že máte s provozem fotopasti přetrvávající potíže. Obraťte se na nás prosím znovu prostřednictvím naší technické podpory [email protected] , kde s Vámi vzniklou situaci dořešíme k Vaší spokojenosti.

EVOLVEO EasyPhone EB

EVOLVEO EasyPhone EB

Ověřený zákazník EVOLVEO Tom

Zakoupeno v EVOLVEO

EVOLVEO EasyPhone EB byl zakoupen pro babičku. Je spokojená.

Evolveo FX 450 450W CZEFX450

Evolveo FX 450 450W CZEFX450

Ověřený zákazník Alza.cz G_L

• Rozumná cena
  • Možnost různé instalace
  • Srozumitelná dokumentace
Evolveo StrongVision Mini

Evolveo StrongVision Mini

Ověřený zákazník Eberry.cz Tonas.

Zakoupeno v Eberry.cz

• Super,funguje skvěle.
Evolveo Sonix ALM301 Standard

Evolveo Sonix ALM301 Standard

Přidáno: 7. února 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Alarm funkční, součástí balení je i česká SIM karta, jednoduché zapojení. Doporučuji stáhnout aplikaci Evolveo Sonix pro snažší nastavení a ovládání

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Pavel

Evolveo DPIK06-W

Ověřený zákazník EVOLVEO Antvera

Přidáno: 6. února 2024

Zakoupeno v EVOLVEO

Dobře fungující videotelefon za dobrou cenu ,přístroj s dobrou vzájemnou komunikací vnitřní a venkovní jednotky ,dobrým zobrazováním a záznamem na SD mikro ( karta byla dárkem e shopu). Pro provoz nevadí ,že popisky v přístroji jsou v angličtině protože podrobný tištěný manuál je v češtině kde je vše potřebné hlavně pro nastavení přístroje. Montáž zvládne i amatér v elektronice.

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25