Recenze EVOLVEO

Evolveo Porta F16 PORTA-F16

Evolveo Porta F16 PORTA-F16

Přidáno: 13. března 2024

Zakoupeno v EVOLVEO

Splnilo očekávání, dobrá cena.

Evolveo StrongVision LTE

Evolveo StrongVision LTE

Ověřený zákazník Alza.cz Fíša

• Neodladěný SW, po pár hodinách přestane odesílat fotky mailem
  • Po pár hodinách přestane reagovat na SMS příkazy
  • Když už nějaké fotky posílá, tak jen na první zadanou adresu, druhou ignoroval.
  • Hodně žere baterky - v módu časosběr po 5 minutách klesla kapacita na 1/4 za 1 den!

Na této fotopasti jsem si bohužel ověřil, že nemá cenu šetřit a koupit nejlevnější dostupný produkt. Stráveno plno času s nastavováním - easy SMS setup podle přiložené kartičky nefungoval, takže jsem stejně musel stáhnout aplikaci abych mohl nastavit cílové email.adresy (z menu přístroje nelze!), a když se podařilo, tak fotopast odesílala stejně jen na první nastavenou adresu. To by se dalo přežít (a řešit přesměrováním emailů), kdyby ovšem zařízení po pár hodinách nepřestalo odesílat fotky a poté dokonce fotopast úplně přestala odpovídat na SMS příkazy. Na zákaznickou podporu CZ zastoupení Evolvea se nedá volat - jen webový formulář! Paní sice do 24 hodin odpověděla, ale poradila mi jen kroky které už jsem předtím vyzkoušel, jako tovární nastavení, update FW apod. A jezdit na místo 40km kvůli restartu - za mě nepoužitelná!

Reakce značky EVOLVEO

děkujeme za Vaši recenzi a sdílení Vašich zkušeností.
Mrzí nás, že máte s provozem fotopasti přetrvávající potíže. Obraťte se prosím znovu na naši technickou podporu [email protected] , kde s Vámi vzniklou situaci dořešíme k Vaší plné spokojenosti.

Evolveo NL4 Dětská chůvička s nočním světlem a otočnou kamerou

Evolveo NL4 Dětská chůvička s nočním světlem a otočnou kamerou

Zakoupeno v Alza.cz

• hezký ostrý obraz, jak denní tak noční
  • má noční světýlko
  • dálkově otáčecí kamera (člověk se může rozhlédnout po místnosti nebo doladit přesný pozorovací úhel)
  • kamera má upevňovací závit
  • napájení pomocí současných konektorů USB-C
  • dobrá výdrž na baterie -- kameru napájíme z powerbanky, monitor má vlastní
  • upevňovací závit kamery má velikost 5 mm (to NENÍ klasický závit jako na všech stativech)
  • noční světýlko na kameře nelze rozsvítit dálkově
  • software monitoru nám přišel trochu zmatečný, nepostřehli jsme žádný rozdíl mezi různými kombinacemi hlasitostních alarmů a režimu VOX, ale v praxi je to jedno, stejně máme obraz puštěný stále.

Praktický dosah signálu je cca 20 metrů (přes jednu silnou zeď (nebo dvě tenké)). Na zcela volné ploše -- musí být přímá viditelnost, žádná zeď nebo keřík nesmí překážet -- nám volný prostor došel došel dřív než signál.

Kameru jsme přišroubovali na klipsnu a cvakáme ji podle potřeby kamkoliv (napájenou z powerbanky).

super

Evolveo StrongVision PRO WiFi

Evolveo StrongVision PRO WiFi

Ověřený zákazník EVOLVEO Karel

• Integrovaný dobíjecí zdroj napětí
  • Nelze se připojit a ovládat kameru ze vzdáleného místa (tak jako ovládám např.tepelné čerpadlo na chalupě ze 100 km vzdáleného bytu ve městě). WIFI kameru lze připojit k aplikaci pouze přes Bluetooth tj. do vzdálenosti 10-15 m od kamery. Kamera nemá přístup k internetu.

Pokud někomu nevadí, že snímky může prohlížet pouze tehdy, když se nachází v blízkosti kamery, tak je to dobrý přístroj.

Reakce obchodu EVOLVEO

děkujeme za Vaši recenzi a sdílení Vašich zkušeností.
Jedná se však o vlastnost produktu. Fotopast je vybavená bezdrátovými technologiemi Bluetooth a WiFi, díky kterým připojíte fotopast na přímo ke svému chytrému telefonu, ať už se systémem Google Android nebo Apple iOS. Díky aplikaci a funkci Liveview - živý náhled můžete již nastavenou a připravenou fotopast nasměrovat přesně na Vámi zvolené místo. Fotopast tedy nemusíte při každé kontrole sundávat z prvotního umístění. Stačí být od ní ve vzdálenosti do 20 metrů, což Vám umožňuje se k ní pomocí aplikace připojit a následně si prohlédnout nebo stáhnout pořízené snímky, zkontrolovat stav baterie či změnit nastavení.

Evolveo WML-306B

Evolveo WML-306B

Zakoupeno v Alza.cz

• laserová myš za dobrou cenu
  • změna DPI
  • předchozí vydržela asi 8 měsíců, pak začalo vynechávat kolečko
EVOLVEO EasyPhone FS

EVOLVEO EasyPhone FS

Ověřený zákazník EVOLVEO Jarka

Zakoupeno v EVOLVEO

Pro starší lidi super. Mám ráda véčkové telefony a tento je
super.

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Marie Tůmová

Přidáno: 29. února 2024

(naposledy upraveno 29. února 2024)

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Malá, hezká, šikovná
  • Nefunguje, zdvojuje písmena, v návodu chybí jak správně pripojit, lze vygooglit.

Už jsem hodnotila, nevím, proč přišlo podruhé. Reklamace uznána, včera přišel dobropis, peníze snad vrátí rychle.

Evolveo StrongVision DUAL A

Evolveo StrongVision DUAL A

Přidáno: 28. února 2024

• pěkná videa i fotky
  • velmi dobře zvolené barvy na maskování
  • možnost napájet nabíjecím akumulátorem
  • videa HD i 4K
  • dvě kamery, jedna na den a druhá na noční záběry
  • čtečka na microSD a SD karty
  • plastové pantíky na otevírání a zavírání
  • nefunkční návod pro přehrávání na interním displeji, nelze podle něj nastavit přehrávání, ale způsob pokus omyl to vyřeší
  • návod by mohl být mnohem lepší, některé věci v něm chybí nebo jsou nepřesné

Jedná se o první fotopast, tak nemám s čím srovnávat. Přesto jsme spokojeni. Videa i fotky jsou pěkné a to jak přes den, tak v noci. Protože fotopast má dvě rozdílné kamery, tak jsou noční záběry bližší a denní mají široký záběr. Myslím, že je to dobré řešení. Citlivost senzoru na pohyb malých zvířat je někdy dobrá, jindy je vidět jen odcházení, nebo konec zvířete. Možná to má spojitost s časem sepnutí, který je zde údajně 0,8 s. Plastové pantíky na otevření a zavření se mi nelíbí. Při každé manipulaci se bojím, že prasknou. Chválím možnost dokoupit nabíjecí akupack, rozhodně lepší než kupovat neustále AA baterie, kterých je potřeba 10 kusů. Počítám s dlouhodobým horizontem využívání, snad se fotopast nerozpadne po 2 letech a jednom měsíci. Jako dárek přibalena microSD 32GB. Na vyzkoušení a HD videa dobrá, ale fotopast zvládá i 4K videa a zde již karta nestíhá, je pomalá, video záběry jsou trhané. Vyřeší to pravděpodobně zakoupení adekvátně rychlé karty. Fotopast vydržela bez problémů první déšť a i ten společně se zvířaty zaznamenala. Za naši rodinu zatím spokojenost, půl hvězdy dolů za návod a plastové panty, o které se opravdu bojím.

Evolveo FX 750 750W FX750

Přidáno: 26. února 2024

Zakoupeno v OKAY.cz

• velký displej
  • přehledný,velká tlačítka
  • trošičku větší, do kapsy nepříliš vhodný :-)

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Marie Tumova

Přidáno: 22. února 2024

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Klávesnice je malá, krásná a přesně takovou potrebuji

Klávesnice je úplně na nic, protože zdvojuje písmena nebo je vynechává a nejde na ní správně napsat ani "ahoj". A to nemluvím o tom, že český návod vůbec neodpovídá skutečnosti a spárování jsem si musela vygooglit na diskuzních forech. Pro spárování je nutné vytukat na klávesnici PIN z počítače a ZMÁČKNOUT ENTER. Pak už se kod nikdy neobjeví a je naopak nutné vytukat jakykoliv pin do počítače, klidně "1234" a ten pak v zápětí vytukat na klávesnici a dát ENTER. Vůbec nechápu, že takový zmetek může mít tak dobré hodnocení na Heurece, když na jiných hodnoceních píší uživatele přesně to, co já - spárování na tužku a zdvojuje písmena.

Reakce značky EVOLVEO

děkujeme za Vaši recenzi a sdílení Vašich zkušeností.
Mrzí nás, že máte se zakoupenou klávesnicí potíže. Dle Vašeho popisu se bude jednat o vadný kus, doporučuji Vám přistoupit k reklamaci klávesnice / k vrácení klávesnice během 14-denní lhůty pro vrácení.
V případě potřeby se na nás můžete obrátit prostřednictvím naší technické podpory [email protected] , kde s Vámi vyřešíme vzniklou situaci k Vaší plné spokojenosti.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25